Karşı telefona uygulama yüklenmeden dinleme, takip yapılabilir mi ?

Kayıt ol sayfasının 2. adımında video ile gösterilen işlem hedef kişinin telefonunda yapılmadığı sürece dinleme ve takip yapamazsınız.

Karşı tarafa bildirim gider mi ?

Kesinlikle uygulama bildirimleri kapalıdır ve hiçbir bildirim gitmez, karşı tarafın uygulamadan haberinin olması imkansızdır.

Kurulum nasıl yapılır nasıl takip etmeye başlayacağım ?

Uygulamamızı kullanmak için hedef kişinin telefonu 5 dakika elinizde olmalı, hedef kişinin telefonuna gizli çalışan bir uygulamamız yüklendikten sonra kendi telefonunuzda panel.spycep.com adresine giriş yaparak takip yapabilirsiniz, hedef kişinin telefonunda yapmanız gereken işlemi videomuzu izleyerek öğrenebilirsiniz, video için tıklayınız 

Bu uygulamanın kullanım alanı ve özellikleri nelerdir ?

Uygulamamızın eşi benzeri yoktur, kullanışlı ve kullanımı kolaydır. Android mobil cihazlarla uyumludur.

Performansı gizli tutulur bu nedenle hedef mobil telefonun sahibinin takipten haberi olmaz.

Tüm gerekli bilgiyi bağlantı olduğu sürece bilgisayarına gönderir

Satın almadan önce fonksiyonlarını görebilmen için programın sunumunu görebilirsin.

Bu uygulamayı neden kullanmalıyım ?

Çalışanlarının ya da çocuklarının cep telefonlarını nasıl kullandıklarını bilme ihtiyacı içindeysen veya neler yaptıklarını öğrenmek, kendilerine ya da işine potansiyel bir tehlike oluşturup oluşturmadıklarından emin olmak istiyorsan o zaman bu süreçte sana yardımcı olacak uygulamamızı edinmen gerekir.

Uygulama takip etmek istediğim telefonda görünür mü?

Kesinlikle görünmez, izlemek istediğin mobil cihazın sahibi takibinle ilgili hiç bir fikir edinemez.

Uygulama cep telefonunun hiç bir yerinde görünmez.

Kendisini sistem dosyası gibi göstererek gizlenir.

Uygulamanın takip etmek istediğim telefona uyumlu olup olmadığını nasıl anlarım ?

Uygulamamız Android 4.2.2 ve üzeri tüm modellerde sorunsuz çalışmaktadır, takip etmek istediğiniz telefonu elinize aldığınızda menüden

Ayarlar / Cihaz Hakkında / Yazılım Bilgisi bölümünden android sürümünü kontrol edebilirsiniz.

Uygulamanın sitede bahsedildiği şekilde çalıştığından nasıl emin olabilirim ?

Uygulamamızı kullanmış binlerce müşterimizin yorumlarına bakabilirsin. Yazılımımızın fonksiyonları hakkında duyulan endişeleri giderecek bir yorum sistemi var.

Ana sayfada yorumların olduğu bölüme gelerek Google Play’da Görüntüle butonuna bastığında diğer müşterilerimizin yorumlarını da görebilirsin, şunu belirtmeliyim ki Google Play yorumlara uygulama geliştiricilerin müdahale etmesine izin vermiyor, orada olumlu veya olumsuz tüm yorumları bulabilirsin.

Uygulama ihtiyaçlarımı karşılayacak mı ?

Bu harika ürün hakkında yapılan yorumlara baktığın zaman uygulamayı kullanan müşterilerin neler düşündüğünü kendin görebilirisin.

Çalışanların, iş saatleri içerisinde en iyi performanslarını sergiliyor mu ya da çocukların durdurulması gereken her hangi tehlikeli bir durumun içindeler mi diye kontrol etmek istersen program işine yarar.

Unutmamalısın ki yasa dışı tehdit, şantaj amaçlı kullanımlardan sen sorumlusun ve başına büyük işler açabilirsin.

Size güvenebilirmiyim ?

Her müşteri farklıdır, uygulamamızı kullanan herkes sunduğumuz destekten memnun kalmış ve takip uygulamamızın başarılı sonuç verdiğine dair bize geri bildirimde bulunmuştur. Ancak yazılımımızla ilgili sıkıntı yaşarsan sohbet bölümünden iletişime geçmekten çekinme.

Sorunun halledilmesiyle ilgili elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsin.

Yardıma ihtiyacım olduğunda nasıl iletişime geçebilirim ?

Sohbet fonksiyonumuz üzerinden online desteğimiz her zaman mevcuttur. Dilediğin zaman bizimle iletişime geçebilirsin, kısa sürede dönüş yapacağımızı garanti ederiz.

Cep telefonunu değiştirmem gerekirse lisansım yine geçerli olur mu ?

Kesinlikle olur, paketin etkinse tek yapman gereken teknik destekle iletişime geçmektir, aktarım işlemi konusunda destek alabilirsin, bu işlem için herhangi bir ücret ödemen gerekmez.

Telefon bozulursa lisansımı başka bir cihaza aktarabilirmiyim ?

Kesinlikle, böyle bir durumda teknik destekle iletişime geçtiğinde yeni cihaza geçişin için yardımcı oluruz, eski hesabın iptal edilerek lisansın boşa çıkartılır ve istediğin başka bir Android telefona yükleyerek kalan sürenizi kullanabilirsiniz, bu işlem için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez.

Abonelik paketleri çok pahalı değil mi ?

Öncelikle uygulama günlük çay ve tost masrafından daha ucuz, ikincisi gizli dedektif tutma ya da özel takip aygıtları gibi mevcut diğer izleme yöntemlerine kıyasla uygulamanın fiyatı oldukça ekonomiktir!

Elde edeceğiniz verilerin değerini ve sevdiklerinizi korumanın bu kadar uygun fiyata olması aslında en büyük şansınızdır.

Satınalma süreci nedir ?

Web sitesindeki çeşitli Satın Al butonlarından birini bulup tıkla ve adımları takip et.

Bu sadece bir kaç dakikanı alır ancak karşılığında mükemmel bir uygulama ve müşteri desteği alırsın.

Daha fazlasını Yazılımı Nasıl Satın Alırım bölümünde bulabilirsin.

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim ?

Kendinize en uygun yöntemi seçebilirsiniz. American Express, VISA, MasterCard gibi kredi kartları veya Banka Havalesiyle ödeyebilirsiniz.

Yazılım ismi faturada görünür mü ?

Hayır, yazılımın ismi ekstrede ya da faturada görünmez.

Yazılımın ödemesini yaptım şimdi ne yapacağım ?

Ödeme işlemi onaylandıktan hemen sonra, içinde hesap bilgilerinin, giriş detaylarının, etkinleştirme süreci ve kurulum yönergelerinin bulunduğu bir eposta alacaksın.

Bu adımları tamamlayarak, izlemek istediğin cihazı takip etmeye hemen başlayabilirsin.

Ortak ödeme sistemimizden de ödenmiş fatura bilgisi alırsın ancak bu sadece kişisel eposta adresine gönderilir, yaptığın ödemeyle ilgili şirketimizin ismi başka hiç bir yerde görünmez.

Para iadesi nasıl yapılır ?

Para iadesi için lisans kodunun kullanılmamış olması gerekmektedir, kullanılmış lisans kodu iade edilemez.