Bu politika, SpyCep cep telefonu takip uygulaması aboneliği satın alımınızı yönetir. Siparişinizi tamamlamadan önce, önemli sınırlamalar ve istisnalar da dahil olmak üzere, satın alma işlemlerinizle ilgili haklarınızı belirteceğinden, lütfen bunu dikkatle okuyun. Siparişinizin yerleştirilmesi, siparişinizin bu politikaya tabi olduğunu kabul ettiğinizi gösterir.

Yazılımı ve hizmetleri satın aldığınızdan tam olarak memnun değilseniz, paranızı aşağıda belirtilen şartlara ve koşullara geri alabilirsiniz. Ancak, destek ekibimizden profesyonel yardım alırsanız geri ödeme taleplerinin çoğunun önlenebileceğine inanıyoruz.

 

 1. Bu Geri Ödeme Politikası koşullarına tabi olarak, nedenlerinizi İade Politikası koşullarıyla çelişmemesi koşuluyla, satın alma saatinizi takip eden 48 saat içinde tam bir geri ödeme almaya hak kazanabilirsiniz.
 2. Bu geri ödeme süresi bittikten sonra geri ödeme yapılmayacaktır.
 3. Fikrinizi değiştirmek için para iadesi yapmayız. Uygulama veya hizmetimizle ilgili teknik veya başka sorunlarla karşılaşırsanız, destek ekibimiz bu sorunları zamanında çözmenize yardımcı olacaktır. Bu sorunlar çözülemezse, uygulama kusurlu olduğu kanıtlanırsa geri ödeme alırsınız. Bir siparişi iade etme hakkını saklı tutarız ve bizi tehdit ediyorsanız veya hizmeti izin verilmeyen amaçlar için kullandığınız belirlenirse, destek ve hizmeti durdurma hakkını saklı tutarız.
 4. Birden fazla aboneliğine sahipseniz, geri ödeme yapılmayacaktır.
 5. Paranız sadece bir kez iade edilebilir. Daha sonra başka bir SpyCep uygulama aboneliği satın alırsanız, geri ödeme isteğine tabi olmayacaktır.
 6. Bir kullanıcı bu yazılımı satın alırsa ve izlenmesi gereken telefona sınırsız erişime (kilit, şifre vb. Dahil) sahip değilse, bu durum nedeniyle geri ödemelerden sorumlu değiliz.
 7. Kullanıcının, işletim sisteminin veya uygulamanın hedef cihaz üzerinde gerçekleştirilmesi durumunda SpyCep uygulamasını tekrar kurmayı reddettiği durumlarda hiçbir geri ödeme yapılmayacaktır.
 8. İzlenen telefonun İnternet erişimi yoksa (hedef telefon hesabında hiç para kalmamışsa, geçici servis kesintisi, dolaşımla ilgili sorun vb.) Bu durumda geri ödeme yapılmayacaktır.
 9. Kullanıcı kurulum yönergelerine uymuyorsa veya destek ekibimiz tarafından teknik destek almıyorsa, geri ödeme yapılmayacaktır.
 10. SpyCep yüklenmeden önce kullanıcı hedef cihaza kaydedilen verileri almadıysa iade yapılmayacaktır.
 11. Kişisel nedenlerden ötürü herhangi bir geri ödeme yapılmayacaktır, fikrimi değiştirdim, yanlışlıkla bir satın alma işlemi yaptım, Yazılım kullanılmadı, “Kullanmıyorum bilgiye sahip değilim” vb.
 12. SpyCep uygulamasının anti-virüs yazılımı, hedef kullanıcı veya diğer hizmetler tarafından tespit edilmesi durumunda için herhangi bir geri ödeme yapılmayacaktır.
 13. İzlenen cihaz desteklenmeyen işletim sistemini çalıştırıyorsa, Geri Ödeme yapılmayacaktır.
 14. SpyCep uygulamasının bazı özellikleri, belirli Android API seviyesi işletim sistemi gerektiriyor, bu nedenle cihazınız uyumlu değilse, bu özellikler çalışmaz. Bu özellikler sizin için çalışmazsa hiçbir geri ödeme yapılmayacaktır. Gerekli bilgiler uyumluluk bölümüne zaten verilmiştir.
 15. Bir hedef telefon kullanıcısı taşıyıcısını değiştirirse ve bu durum kısmen veya tamamen internet bağlantısı kaybına yol açarsa, işletim sistemini günceller veya fabrika ayarlarına geri döner ve sonuç olarak SpyCep uygulaması çalışmaz ise geri ödeme yapılmaz.
 16. Yanlışlıkla bir satın alma işlemi gerçekleştirdiklerini veya hileli bilgi sunduklarını iddia eden herhangi bir kullanıcı, geri ödeme yapma hakkını kaybeder ve işlemin tüm masraflarından sorumlu tutulur. geri ödeme yapılmayacağını lütfen unutmayın.
 17. Anlaşmazlık durumuna getirilen tüm siparişler için, Destek Ekibimizle durumu çözmek için 14 günlük süreniz vardır. Sağlanan süre içerisinde gerekli bilgileri veya geri bildirimi sağlayamazsanız, ihtilaf iptal edilecek ve bundan sonra geri ödeme yapılmayacaktır.

İADE PROSEDÜRÜ

Geri ödeme isteğini yerine getirmek için aşağıdaki basit adımları izleyin.

 • SpyCep hesabınıza giriş yapın.
 • Lisans kodunuzu not edin.
 • iletişim bölümünden bize bildirin.
 • Bitti.

Not: Tüm geri ödeme isteği, tamamlanması için 7 iş günü sürebilir. iade işlemi yapılması durumunda, iade edilen tutarın, işlem başına bankalar ve ödeme işleme merkezleri masrafları, iade edilecek miktarın içerisinden kesilerek gerçekleştirilecektir.