Eğer hedef iPade kurulu SpyCep varsa, başka hiçbir yazılımın öneremeyeceği bir özellik sunuyoruz. FaceTime Casus Kamera SpyCep’in benzersiz bir özelligidir, size iPad casusluğu yapma izni verir; tıpkı telefon casusluğu yaparken gibi, iPad arama yapamıyor olsa bile bu özellik çalışır!

 

  • Özel FaceTime hesabınızdan FaceTime araması yapın, ve FaceTime Casus Kamera otomatik ve gizli olarak cihazın kamerasını ve mikrofonunu açar, böylece anlık olarak etrafı görebilir ve dinleyebilirsiniz.
  • Etrafı dinliyorken, FaceTime Casus Kamera aynı zamanda iPad’ın arka kamerasından da anlık fotoğraflar çekip sizin web hesabınıza yollar.
  • FaceTime Casus Kamera aktifken SpyCep FaceTime’ın açık olduğunu vb detayları gizley, böylece tamamen gizli ve güvenli bir casusluk yaparsınız.

 

Neden Bu Özelliğe İhtiyacınız Olur

 

Rakip yazılımlar iPad versiyonlarını sergilerken, iPhone versiyonlarının sadece biraz değiştirilmiş halini sunarlar. Rakip yazılımların birçok özelliği aslında iPadte çalışmaz, örneğin telefon konuşmaları aynı şekilde çalışmaz.

SADECE SpyCep FaceTime Casus Kamera özelliğine sahip, özellikle uzaktan canlı dinlemeler yapmak ve hedef iPad’in ortamını izlemek için tasarlandı, böylece rahatlıkla ve gizli bir şekilde uzaktan herhangi bir yerden bu casusluğu yapabilirsiniz.