1. Anlaşmanın Başlaması

 

Bu Anlaşma, SpyCep tarafından sağlanan hizmetlerin herhangi birinin kullanılması üzerine, bir an önce yürürlüğe girmiş sayılacaktır.
İşbu Sözleşmede yer alan şartlar ve koşullar NE OLMAYAN OLMAYACAKTIR ve “OLDUĞU GİBİ” kabulüne tabidir. Bu Şartlar ve Koşulları kabul etmiyorsanız, SpyCep’ı ONCE’de kullanmayı bırakacaksınız, ancak SpyCep’ı tek kullanımlık, çoklu kullanım veya sürekli kullanım olup olmadığını, sizin şart ve koşullarınız için açık anlaşmanız olarak kabul etmiş sayılırsınız. bu anlaşma
SpyCep tarafından sağlanan Hizmetlerin kullanımınız, tek kullanımlık mı, çoklu kullanım mı yoksa sürekli kullanım mı, bu Sözleşmede yer alan şart ve koşulları açıkça kabul etmek üzere, sizin tarafınızdan kabul edilen yeterlilik olarak değerlendirilmiş sayılır.
Burada sunulan hizmetler, yalnızca tümüyle yetkili olan ve yürürlükteki yasalara göre yasal olarak bağlayıcı ve uygulanabilir bir sözleşme oluşturabilen kişiler / kuruluşlar için kullanılabilir.

 

2. Tanımlama

 

“Hesap” , USER tarafından SpyCep’da kayıtlı Hesap anlamına gelir;
“Cihaz” , herhangi bir Bilgisayar Sistemi, Akıllı Telefon, Tablet veya SpyCep’ın kullanımını destekleyen ve destekleyen herhangi bir Elektronik cihaz anlamına gelir;
“Monitör” , Hedefin izlenen bilgilerini izlemek, izlemek ve toplamak anlamına gelir;
“İzlenen Bilgi” , SpyCep’ın kullanımıyla, cihazdan alınan her türlü bilgi, veri, grafik, konum, çağrı, mesaj, e-posta, metin, vb.
“SpyCep” , www.SpyCep.com anlamına gelecektir ve SpyCep’ın diğer Web Sitesi, Alt Etki Alanları, Web Bağlantıları, Web Uygulamaları, Android ve IOS Uygulamaları, Windows Uygulamaları, Bulutlar, Programlar, Bilgisayar Yazılımı ve SpyCep tarafından sağlanan diğer hizmetleri de içerecektir;
“HİZMETLER” , SpyCep tarafından zaman zaman sağlanan herhangi bir hizmet anlamına gelir;
“ÜÇÜNCÜ PARTİ” , “KULLANICI” veya “HEDEF” dışındaki herhangi bir kişi anlamına gelir.
“HEDEF” , SpyCep Services aracılığıyla izlenen bir kişi anlamına gelir;
“KULLANIM” SpyCep’ı kurmak ve değerlendirmek ve TARGET’i izlemek anlamına gelir;

 

3. SpyCep’ın Amacı

 

SpyCep, aşağıdaki amaçlarla inşa edilmiş bir Mobil uygulamadır: –

  1. Ebeveynlerin küçük çocuklarının çevrimiçi ve çevrimdışı etkinliklerini izlemelerini sağlamak;
  2. Çocuklarının ahlaki düzenlerine ebeveyn kontrolü sağlayın;
  3. Çalışanların belirtilen çalışma saatleri içerisinde İşveren tarafından faaliyetlerini izleme.

 

4. NASIL SpyCep fonksiyonları

 

KULLANICI, SpyCep ile bir Hesap kaydettirecektir
KULLANICI, TARGETS Devise üzerinde SpyCep Uygulamasını kuracaktır
KULLANICI GÜNCEL HATTI bilgilerini HEDEFLERDE DEVREYE ALIN
SpyCep, TARGETS DEVISE’den MONITOR BİLGİLER toplayacak
TAKİP EDİLEN BİLGİLER veri bağlantısı ile SpyCep Application tarafından USERS Hesabı’na yapılan Hedefler tarafından gönderilecektir.
Kullanıcı tüm İZLEME BİLGİLERİNİ gözden geçirebilir ve kaydedebilir.

 

5. SpyCep hizmetleri ve izlenen BİLGİ

 

SpyCep kullanıcılarına aşağıdaki hizmetleri sağlar ve Hedefin aşağıdaki bilgilerini izler: – Çağrı Günlüğü Geçmişi, GPS konumu, Takvim Güncellemeleri, Metin Mesajları, E-postalar, Web Geçmişi, Arama Kaydı, Sosyal Medya Etkinlik İzleyicisi, Canlı İzleme, Uygulama İzleyici, Anti -Theft Tracker, SIM Değişim Uyarısı, zaman zaman eklenebilir veya silinebilir gibi diğer hizmetler.
Söz konusu hizmetler, “AS IS” ve “Kullanılabilirlik” temelinde, SpyCep’ın herhangi bir garantisi, garantisi veya temsili olmaksızın sunulmakta olup, hizmetlerin herhangi biri her zaman mevcut olacaktır ve mevcut olduğunda bu tür hizmetler doğru olacaktır. , hatasız, herhangi bir kesinti olmaksızın veya istenen sonuçları üretecektir.
SpyCep, herhangi bir zamanda, yukarıda belirtilen hizmetlerin herhangi birini askıya alabilir veya herhangi bir zamanda, KULLANICI’ya herhangi bir ihbarda bulunmadan veya herhangi bir ihbarda bulunmaksızın, yukarıda belirtilen hizmetlerden herhangi birine ekleme yapabilir.

 

6. KULLANICININ KAYDI

 

SpyCep’ın hizmetlerinden yararlanmak ve / veya kullanmak isteyen herhangi bir kullanıcının, SpyCep web sitesinde kayıt formunu online olarak göndererek SpyCep’a kaydolması gerekir.
SpyCep, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, herhangi bir sebep belirtmeksizin veya herhangi bir sebep belirtmeksizin, kullanıcı kaydını kabul etme veya reddetme hakkını saklı tutar.
Kullanıcı, web sitesinde kayıtlı olma hakkının olmadığını ve SpyCep’ın kullanıcı kaydını kabul edip etmeme konusunda nihai yetkisine sahip olduğunu kabul eder.
Kullanıcı kayıt için sadece doğru, doğru ve doğru bilgileri girmelidir. Herhangi bir zamanda, kayıt sırasında girilen bilgilerin yanlış, yanıltıcı ve yanlış olduğu tespit edilirse, SpyCep, kullanıcı kaydını iptal / sonlandırma ve bu kullanıcı için sunulan hizmetleri sonlandırma hakkına sahip olacaktır.
Kullanıcı, kullanıcı kaydı için gereken tüm zorunlu ayrıntıları sağlamalıdır.
Kullanıcı kayıt formunu kendisi dolduracak ve herhangi bir robot sistemi veya kayıt formunu doldurmak için herhangi bir otomatik sistem kullanamaz.
Kullanıcı, gizli olarak kabul ettiği ve ifşa etmeyi amaçlamadığı kayıt formunda herhangi bir ayrıntı girmeyecektir. SpyCep, Kullanıcı tarafından girilen bilgilerin gizli kalacağını ve üçüncü taraf kullanıcılar tarafından görüntülenmeyeceğini garanti veya garanti etmez.
Kullanıcı herhangi bir spam veya sahte kayıt oluşturmayacak ve / veya çoklu kullanıcı hesabı oluşturmayacak ve / veya web sitesi veritabanını hurdaya çıkarmayacaktır.
Kullanıcı, web sitesinde oturum açmak için bir kullanıcı adı ve şifre oluşturmalıdır. Kullanıcı, kullanıcı adını ve şifresini herhangi bir üçüncü tarafa paylaşmamayı veya ifşa etmemeyi kabul eder.
Kullanıcı tarafından oluşturulan kullanıcı adı küfürlü, ırkçı, saldırgan veya adın kullanımına ilişkin yasal hükümlere karşı olmayacaktır.
Kullanıcı, SpyCep’ın kullanıcı hesabına herhangi bir yetkisiz erişimini veya herhangi bir güvenlik bilgisini ihlal ettiğini bildirir.
SpyCep’ın HEDEF üzerinde hizmetlerini kullanmak için gerekli olabilecek lisans, izin, izin, onay vb. Kullanıcı tarafından kendi maliyetine göre elde edilir.
Kullanıcı, Hizmet’in kullanımını sağlamak için zaman zaman SpyCep web sitesinde yayınlanan tüm bildirimlere veya talimatlara uygunluğu sağlayacaktır.
Kullanıcı, 2000 yılında Bilişim Teknolojileri Yasası’nın gerekliliklerini yerine getirmek için tüm kurallar, yönetmelikler, yönergeler, güle güle yasaları ve bildirimlere uymakla yükümlüdür.
Kullanıcı, herhangi bir Hizmete erişim için kendi sisteminin kurulumundan veya yapılandırmasından sorumlu olacaktır.

 

7. SpyCep kullanım koşulları

 

SpyCep bir SPY yazılımı değildir ve KULLANICI tarafından kullanılmamalıdır. SpyCep tarafından sağlanan hizmetlerin amacı, (1) Küçükler üzerindeki Ebeveyn Kontrolünün yukarıda belirtilen amaçlarına ulaşmaktır; ve (2) Çalışanların Çalışma Saatleri Sırasında İzlenmesi ve sadece bu amaçla belirlenmiş amaçlarla kullanılması ve başka hiçbir şekilde kullanılması yasaktır.
SpyCep herhangi bir bireyde gizliliği veya casusluğu ihlal etmek için kullanılamaz. SpyCep Hizmetlerinin bu tür herhangi bir yasa dışı kullanımı, bu Anlaşmanın ihlali olarak ve bu İhlalin bilgisi üzerine yorumlanacaktır; SpyCep, KULLANICI’ya haber vermeksizin hizmetleri sonlandırır ve KULLANICININ hesabını bloke eder.
SpyCep’ı kullanmak için, kullanıcının hesabını SpyCep’a kaydettirmesi ve bu Anlaşma uyarınca izlenmesi amaçlanan TARGET’in Devises’i üzerinde SpyCep Uygulaması yüklemesi gerekir.
SpyCep’ı TARGETED cihazına kurmadan önce, USER şunları kabul eder ve anlar:
Kullanıcı SpyCep Uygulamasını yalnızca kendi Çocuklarının düzenlerinde veya Kullanıcı’nın yasaya göre yasal bir vasisi veya vasisi olan Çocuklarına kuracaktır. Kullanıcı, SpyCep Uygulamasını, diğer Çocukların geliştirmelerine kurmayacaktır.
Kullanıcı SpyCep Uygulamasını sadece Kullanıcıya ait olan Devlere kurmalıdır.
Kullanıcının, SpyCep’ın kurulu olduğu üçüncü taraflara kullanımı, lisansı, satımı, kiralanması vb. Ile ilgili önerisi, lisansı, satımı, kiralanması vb. Olması durumunda, söz konusu Kullanım için söz konusu Üçüncü Tarafa teslim edilmeden önce, KULLANICI, söz konusu Üçüncü Tarafın mevcudiyetiyle ilgili olarak bildirimde bulunacaktır. SpyCep’ın Devise hakkında, Üçüncü Tarafın böyle bir Deveyi kabul edip etmeyeceğine karar vermesini sağlamak. SpyCep’ın bu türden geliştirmelerle ilgili üçüncü taraflarca yaptığı düzenlemelerin kabul edilmesi, bu Üçüncü Tarafın İRZİ TAVSİYESİ’NİN KULLANICI tarafından izlenmesi ve ÜÇÜNCÜ TARAFLAR’ın işbu Anlaşmanın Hüküm ve Koşullarına rıza göstermesi olarak kabul edilir.
Kullanıcı, Üçüncü Şahısların rızası olmaksızın, herhangi bir Üçüncü Tarafın Devri üzerine SpyCep’ı kurmayacaktır. Kullanıcı, üçüncü tarafların bilgisi olmaksızın geliştirdiği SpyCep uygulamalarının üçüncü tarafların bilgisi olmadan yapıldığını ve bu sözleşmenin şartlarını ihlal ettiğinin yasadışı olduğunu ve anladığını kabul eder ve anlar.
Bir Çalışanı izlemeden önce, KULLANICI, SpyCep tarafından izlenmeye hazır ve istekli olma durumuyla ilgili olarak, Hedef Çalışandan açık yazılı bir onay alacaktır. HEDEF Çalışanının yazılı onayı alındığında, KULLANICI, SpyCep aracılığıyla kullanıcı tarafından izlenecek tüm bu bilgilerin listesini Hedef Çalışan’a bildirecektir.
KULLANICI, hedefi izlemek için SpyCep’ı kendisi kullanacak ve hedefi izlemek için herhangi bir aracı, çalışanı vb.
Kullanıcı, herhangi bir üçüncü tarafın HEDEF’in İzlenen bilgilerine erişmesine izin vermeyecek, sızmayacak, ifşa etmeyecek, yayınlamayacak, parçalara ayırmayacak veya izin vermeyecektir.
KULLANICI, SpyCep’ın yalnızca yasal kullanım için kullanıldığını ve yasadışı kullanımının YAS’ın ciddi şekilde ihlal edilmesine yol açabileceğini ve sonuç olarak da sivil ve cezai sonuçlara yol açabileceğini kabul ve beyan eder.
KULLANICI onayları kabul eder ve KULLANICININ sadece KULLANICININ tabi olduğu Ülke yasalarına göre SpyCep kullanacağını kabul eder. Kanun, yasaların herhangi bir başka kanunu, parlamento, yönetmelik, tüzük, tüzük, yönetmelik, denetim emrini kasteder.
Bazı ülkelerde, yasa herhangi bir istisna olmaksızın herhangi bir izleme uygulamasının kullanımını özellikle kısıtlayabilir ve bu ülkelerde, kullanıcının TARGET’in izni ile bile SpyCep’ı kullanması yasa dışı olabilir. SpyCep, World Wide Web üzerinden dünya çapında mevcut olduğundan, Kullanıcı SpyCep’ı bulunduğunun bulunduğu ülkede kullanabiliyor ve kullanabiliyor, ancak SpyCep’ı kullanmadan önce, kullanıcı, yerel avukatından, kullanım amacının meşruiyetine ilişkin olarak bağımsız bir görüş bildirecektir. SpyCep’ın bulunduğu ülkede ve sadece bu tür yasal görüş alındıktan sonra KULLANICI SpyCep’ı kullanabilir.
KULLANICI tarafından SpyCep’ın kullanımından kaynaklanan her türlü hukuki sonucun, tazminat, tazminat, ceza, hapis, maliyet vb. Sınırlama getirilmediğini, KULLANICI’nın tek sorumluluğu ve sorumluluğu olduğunu kabul eder, onaylar ve kabul eder. KULLANICI’nın maruz kaldığı herhangi bir sonuç veya yükümlülükten sorumlu tutulmalıdır.

 

8. Lisans

 

SpyCep, SpyCep Uygulamaları, Programlama Kodları, Tasarımlar, Logolar, Web Siteleri, Web Uygulamaları, Veritabanları, Mantıksallar ve bunlardan oluşan ve bunlardan oluşan herhangi bir diğer somut veya maddi olmayan fikri mülkiyet dahil olmak üzere tüm SpyCep hizmetlerinin tek sahibi ve unvanıdır. orada yapılan değişiklik, iyileştirme, geliştirmeler vb.
SpyCep hizmetleri ÜCRETSİZ veya bir abonelik için mevcut olabilir. Böyle bir durumda, kullanıcı sadece işbu Anlaşmada yer alan şart ve koşullara ve kısıtlamalara tabi olarak SpyCep’ı kullanmak için LICENSEE olarak izin hakkına sahiptir.
KULLANICI tarafından SpyCep HİZMETLERİNİN KULLANIMI’nın sadece lisans esasına dayalı olduğu ve SpyCep hizmetlerinin, mülkiyetinin veya fikri mülkiyet haklarının mülkiyetinin devri olmadığı açıklığa kavuşturulmuştur.
Kullanıcının SpyCep hizmetlerinden veya Properties’den herhangi bir mülkiyet hakkı, unvanı veya faaliyeti olmayacaktır.
SpyCep tarafından buradaki kullanıcı için verilen lisans, SpyCep’ın, KULLANICI’ya aşağıdakiler için sınırlı, münhasır olmayan, devredilemez, geri alınabilir bir lisans vermesi anlamına gelir: –
SpyCep’ı KULLANICI’ya ait olan veya KULLANICI yasal kontrolü altında olan USER lisans aboneliği politikasına göre bir veya daha fazla cihaza kurun.
SpyCep’ın hizmetlerini görüntülemek, incelemek ve kullanmak için
Belirli bir TARGET Devises’ini izlemek için SpyCep’ı kullanmak,
Buradaki lisans, yalnızca KULLANICI’nın Kullanıcı tarafından sahip olunan ve yasal olarak sahip olduğu cihazlara SpyCep’ı yüklemesine veya üçüncü tarafın SpyCep’ı kurması için doğrudan doğruya açıkladığı cihazlara izin vermesine izin verir.
Bu Lisans, Kullanıcıya ait olmayan veya kontrol edilmeyen veya SpyCep’ı kullanma hakkına sahip olmayan herhangi bir cihazda SpyCep’ı kullanma izni vermemektedir.
Burada verilen lisans, herhangi bir zamanda, önceden haber verilmeksizin veya KULLANICI’ya herhangi bir mahremiyet olmaksızın, SpyCep’ın kendi takdirine bağlı olarak geri alınabilir.
Burada verilen lisans DAHİL DEĞİLDİR: –
SpyCep’ın fikri mülkiyetindeki hiçbir KULLANICI’ya Lisans verilmez.
Ticari temelde veya başka bir şekilde olsun, herhangi bir ÜÇÜNCÜ TARAF’a satmak, kiralamak, kiralamak, lisanslamak, alt lisanslamak, yeniden dağıtmak, atamak, ihraç etmek, ithal etmek, yükseltmek;
Tamamen veya kısmen SpyCep’ın uygulama, yazılım, kod vb. Herhangi birisini derlemek, parçalarına ayırmak veya tersine mühendislik yapmak;
Herhangi bir türev SpyCep’ı geliştirin veya SpyCep’ın kaynak kodunu türetmeye, değiştirmeye veya türev eserler oluşturmaya çalışın;
KULLANICI, kısmen veya tamamen SpyCep’ın içeriğinin, kodlarının, materyallerinin veya Uygulamalarının izinsiz çoğaltılması, dağıtılması, kopyalanması, düzenlenmesi, değiştirilmesi, dönüştürülmesi, hacklenmesi veya yasaya aykırı olarak kullanılmasına izin vermeyecektir.
Ek Hüküm ve Koşullar; EULA’ları
G2A.COM Limited tarafından sağlanan G2A Pay hizmetlerini (bundan böyle “G2A Pay hizmetleri sağlayıcısı” olarak anılacaktır) web sitemizden satın aldığınızda, satın alma işleminizin sorumluluğu önce teslim edilmeden önce G2A.COM Limited şirketine aktarılacaktır. sana. G2A Pay hizmetleri sağlayıcısı, ödeme ve ödeme ile ilgili müşteri desteği için yardımımızla birincil sorumluluğu üstlenir. G2A Pay hizmetleri sağlayıcısı ile G2A Pay hizmetlerini kullanan müşteriler arasındaki şartlar, ayrı sözleşmelerle yönetilir ve bu web sitesinde Şartlar’a tabi değildir.
G2A Pay hizmetleri sağlayıcı ödeme yoluyla satın alma yapan müşterilerle ilgili olarak, (i) G2A Pay hizmetleri sağlayıcısının Gizlilik Politikası tüm ödemeler için geçerli olacak ve herhangi bir satın almadan önce gözden geçirilmeli ve (ii) G2A Pay hizmetleri sağlayıcısı Geri Ödeme Politikası İlgili tedarikçi tarafından önceden bildirimde bulunulmadıkça tüm ödemeler için geçerlidir. Ayrıca, belirli ürünlerin satın alınması, alışveriş yapanların, Us veya G2A Pay hizmetleri sağlayıcısı tarafından değil, ürün tedarikçisi tarafından belirlenen ek şartları içerebilecek bir veya daha fazla Son Kullanıcı Lisans Anlaşmasını (veya “EULA”) kabul etmesini gerektirebilir. Kabul ettiğiniz herhangi bir EULA tarafından bağlı olacaksınız.
G2A Pay hizmetlerini kullanarak web sitemizde ürünler satan biz ve / veya varlıklar, bu Ürünler için garanti, bakım, teknik veya ürün destek hizmetlerinden öncelikli olarak sorumludur. Web sitemizden ürün satadığımız biz ve / veya kurumlar, siparişlerin yerine getirilmesiyle ilgili yükümlülükler ve Son Kullanıcı Müşterisi tarafından girilen EULA’lar için öncelikle kullanıcılardan sorumludur. Ödemenizi kolaylaştırmak için öncelikle G2A Pay hizmetleri sağlayıcısı sorumludur.
Ödeme hizmet sağlayıcınız ile olan ilişkiniz veya yerel gümrük yetkilileriniz veya diğer düzenleyici kurumlar tarafından yüklenen vergiler ve vergilerden kaynaklanan masraflardan kaynaklanan eşyaların satın alınması ve teslimatı ile ilgili her türlü ücret, vergi veya diğer masraflardan siz sorumlusunuz.
Müşteri hizmetleri ile ilgili sorularınız veya anlaşmazlıklarınız için, bize e-posta yoluyla support@SpyCep.com adresinden ulaşabilir veya +919104979801 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.
G2A Pay hizmetleri sağlayıcı ödeme yoluyla yapılan ödemelere ilişkin sorular support@g2a.com adresine yönlendirilmelidir.
Mümkün olduğunda, satın alma işleminizden kaynaklanan anlaşmazlıkları çözmek için Sizinle ve / veya web sitemizden satış yapan herhangi bir kullanıcıyla birlikte çalışacağız.

 

9. Yasadışı kullanım YOK

 

KULLANICI, işbu belgeye, KULLANICI’ya verilen lisansın yasal amacı dışında SpyCep’dan yararlanamaz.
KULLANICI, SpyCep’ı herhangi bir üçüncü şahsın haklarını gözetmek, taciz etmek, taciz etmek, saplamak, tehdit etmek, karalamak veya başka şekilde ihlal etmek veya ihlal etmek amacıyla kullanmamayı kabul ve beyan eder.
KULLANICI, HEDEF veya herhangi bir üçüncü tarafı taciz etmek, tehdit etmek, karalamak veya hakaret etmek için İZLENEN BİLGİLER kullanamaz.
Kullanıcı, herhangi bir üçüncü tarafın HEDEF’in İzlenen bilgilerine erişmesine izin vermeyecek, sızmayacak, ifşa etmeyecek, yayınlamayacak, parçalara ayırmayacak veya izin vermeyecektir.

 

10. Feragatname

 

SpyCep tarafından sağlanan tüm hizmetler “OLDUĞU GİBİ” ve “MEVCUT” esasına dayanmaktadır ve SpyCep, SpyCep tarafından sağlanan herhangi bir hizmetin her zaman mevcut olacağını ve bu tür hizmetlerin uygun olduğunda, hatasız olacağını garanti veya garanti etmez. , hatasız, kesin, kesintisiz veya USERS beklentisine göre olacaktır. Kullanıcı SpyCep’ı kendi takdirine, riskine ve sonuçlarına kullanmayı kabul eder.
SpyCep, SpyCep hizmetlerinden herhangi birinin USERS Devises ile uyumlu olacağını garanti veya garanti etmez. SpyCep kullanmadan önce, kullanıcı TARGET DEVISE’in SpyCep ile uyumluluğunu doğrulamalıdır.
SpyCep, TAKİP EDİLEBİLİR BİLGİ’yü, Hedef hesap ve KULLANICI Hesabı arasında senkronize etmek için internet / VERİ BAĞLANTISINI kullanır. Bu nedenle, SpyCep tarafından sunulan hizmetlerin performansı, KULLANICI’nın İZLEME EDİLEN BİLGİLERİ zamanında değerlendiremediği durumlarda, güçlü internet bağlantısının kullanılabilirliğine bağlıdır. USER, İnternet bağlantısının olmaması nedeniyle hedefi izleyemediği takdirde SpyCep hiçbir sorumluluk kabul etmez.
SpyCep, bellek bozukluğunu kullanır ve izlenen bilgileri, bozulmadan, veri kaybından, temperleme veya virüs, spam veya başka herhangi bir zarardan korunmayan bağışıklık bilgilerini korumak için disk alanı kullanır. TAKİP EDİLEN BİLGİLER’ten herhangi birinin HEDEF DEVREYE ALINDIĞINDA bozulduğu, tahrip edildiği, tavlandığı veya kaybolduğu ve izleme için KULLANICI tarafından kullanılamayacağı durumlarda SpyCep sorumlu olmayacaktır.
İzlenen Bilgilerin Kalitesi HEDEF DEVİSE’nin hassasiyetine ve kalitesine tabidir. Hedefe yönelik düzenleme uygun değilse veya kamera, mikrofon, GPS vb. Gibi en iyi net çıktıyı vermezse, bu durumda İZLEME BİLGİLERİNİN kalitesi iyi olmayabilir ve pek çok olayda bile kullanılabilir veya toplanmayabilir. SpyCep’ın hiçbir sorumluluk veya yükümlülük üstlenmediği.
SpyCep, kendi takdirine bağlı olarak ve sistem bakımı veya / ve yükseltme, / veya test veya / veya onarım ve / veya diğer ilgili işleri yürütmek amacıyla herhangi bir bildirimde bulunmadan SpyCep Services’ı herhangi bir zamanda askıya almaksızın herhangi bir sebep göstermeden olabilir. Bu Askıya Alma Süresince, KULLANICI, hedefi SpyCepS hizmetlerinden yararlanamadığı için KULLANICI tarafından sürdürülebilecek herhangi bir zarardan SpyCep’ın sorumlu olmayacağı hedefi izleyemeyebilir.
SpyCep, ELEKTRONİK VERİLERİN güvenlik ve emniyetiyle ilgili tüm endüstriyel standartlara uygundur, ancak kullanıcı ve hedef, tüm güvenlik ve güvenlik önlemlerinin kesinlikle farklı olmadığını ve farklı yöntemlerle nüfuz edebileceklerini ve bu durumda veri kaybının ne olduğunu anlar ve kabul eder. SpyCep’ın kullanıcı veya hedefe karşı herhangi bir Bilginin kaybolması veya sızması, veri hırsızlığı çevrimiçi güvenlik sahili veya SpyCep’ın kontrolünde olmayan başka nedenlerden dolayı sızıntıya maruz kalmayacağı İZİN VERİLEN BİLGİLER .

 

11. Yanlış Kullanım Politikası

 

SpyCep, HEDEFLER VE ÜÇÜNCÜ TARAFLAR ÜZERİNDE SpyCep HİZMETLERİNİN HİÇBİR ŞEKİLDE KULLANILMAMASI VE BELİRLENMESİ VE HEDEF veya Herhangi bir Üçüncü Tarafın, onun donanımının SpyCep ile yanlış bir şekilde kurulduğuna inanması durumunda, bu tür bir Hedef veya Üçüncü Taraf, SpyCep’ı derhal bildirecektir. SpyCep’ın kendi cihazlarına böyle yanlış bir şekilde yüklenmesi.
Bu tür yanlış kullanım bilgilerinin alınması üzerine SpyCep, SpyCep Uygulamasını kendi geliştiricilerinden kaldırmak için HEDEF VEYA ÜÇÜNCÜ TARAF’a yardımcı olacaktır.
SpyCep ayrıca, bu hatalı kullanım raporuna ilişkin olarak cihazın bağlı olduğu KULLANICI’ya bildirimde bulunacak ve KULLANICI’dan açıklama isteyecektir. KULLANICI’dan alınan tatmin edici bir açıklamanın olmaması durumunda, SpyCep, KULLANICI HESABINI bloke edecek ve SpyCepS Hizmetlerini bu kullanıcı için kalıcı olarak askıya alacaktır ve bu tür KULLANICIYA SERVER’den tüm İZLEME BİLGİLERİNİ siler.

 

12. SORUMLULUK SINIRLAMASI

 

Kanun kapsamında izin verilen azami sınırlamaya tabi olmak kaydıyla, SpyCep, iddia, talep veya eylem iddialarının sebebinin niteliğine bakılmaksızın, talep, talep ya da eylemle ilgili olarak KULLANICI ya da HEDEF ya da ÜÇÜNCÜ TARAF’a karşı sorumlu olmayacaktır. SpyCep’ın kullanımından kaynaklanabilecek doğrudan veya dolaylı herhangi bir kayıp, yaralanma veya hasar; veya USERS’in kullanımından veya SpyCep’ı kullanamamasından kaynaklanan herhangi bir doğrudan kar, gelir, veri, bilgi, sözleşme veya tasarruf kaybı veya doğrudan, dolaylı, tesadüfi, özel veya sonuçsal zararlar; veya SpyCep HİZMETLERİ VEYA İZLEME BİLGİLERİNDE herhangi bir kusur; veya sözleşmede veya haksız fiillerde veya garantiye dayalı bir eylemde olsun, bu Anlaşmanın ihlali.

 

13. MADDE

 

Kullanıcı, SpyCep’ı tüm davalara, iddialara, işlemlere, masraflara ve zararlara karşı (SpyCep tarafından herhangi bir tazminat veya hukuki uzlaşmaya varmak için hukuki danışmanlarının tavsiyesi üzerine ödenen herhangi bir tazminat veya tazminat da dahil olmak üzere) ve tüm yasal masraflar veya herhangi bir şekilde ortaya çıkan diğer masraflar karşısında tazmin etmeyi taahhüt eder. İşbu Sözleşme’nin kullanım koşullarının veya bu Sözleşme’nin herhangi bir maddesinin veya bir Hedefin veya üçüncü bir tarafın herhangi bir iddiasının ihlal edilmesi durumunda, bu web sitesinin kullanım şartlarının ihlalini teşkil edebilecek herhangi bir gerçeğe dayalı olarak.

 

14. Abonelik Ücretleri

 

SpyCep, KULLANICI’ya abonelik bazlı hizmetler sağlayabilir.
Bu türden hizmetlerden yararlanmak isteyen kullanıcı, söz konusu abonelik Paketinde belirtildiği şekilde abonelik ücretlerini ödemek zorundadır.
Bu hizmetin kullanıcısı, burada belirtilen şart ve koşullara ek olarak, her bir Hizmet için öngörülen şart ve koşullara, bu Abonelik şart ve koşullarına aykırı olmayan bir kapsamda bağlı olacaktır.
Bu kullanım koşullarında veya Abonelik şartlarında ve koşullarında, aksi yönde herhangi bir hüküm bulunmasına rağmen, ödenen tüm abonelik ücretleri iade edilemez, devredilemez, devredilemez, devredilemez. Abonelik ücreti bir kez ödenirse, hiçbir koşulda kullanıcıya geri ödeme yapılmaz ve ne zaman ödenirse, abonelik ücretleri başka bir Hizmete karşı da ayarlanamaz.
Aboneliklerin geçerliliği ve bu Hizmetlere ait abonelikler kapsamında kullanıcıya sunulan hizmetler, ilgili Hizmet şartları ve koşullarında belirtilen şart ve koşullara göre yapılacaktır.
Herhangi bir Hizmet aboneliğinin geçerliliği, kullanıcının hesabını sonlandırması gerektiğinde, bu durumda kullanılmayan abonelik ücretleri / hizmetleri ödenmiş sayılır ve kullanıcı, kullanılmayan abonelik ücretlerinin / hizmetlerinin herhangi bir geri ödeme veya ayarlama hakkına veya böyle bir abonelik ücretine sahip olmayacaktır. / hizmetler, daha sonra yeni bir hesap oluşturulduktan sonra kullanıcı tarafından yeniden canlanacak veya yeniden kullanılacaktır. Kullanıcı, SpyCep’ı bu tür kullanılmamış abonelik ücretlerine uygun olarak yetkilendirir.
Herhangi bir Hizmet aboneliğinin geçerliliğinin devam etmemesi durumunda, kullanıcı hesabı SpyCep tarafından herhangi bir kullanım şartının ihlali / ihlali nedeniyle sona erdirilmelidir, bu durumda kullanılmayan abonelik ücretleri / hizmetleri SpyCep tarafından iptal edilmiş sayılır ve kullanıcı Bu tür abonelik ücretlerini / hizmetlerini herhangi bir şekilde iade etme veya düzeltme hakkına sahip olmak.
Herhangi bir Hizmet aboneliğinin geçerliliğinin devam etmemesi durumunda, SpyCep tarafından herhangi bir koşulun veya kullanım şartlarının ihlali durumunda ve bu askıya alma süresinin beklenmesi durumunda geçici bir süre için kullanıcı hesabının askıya alınması halinde, herhangi bir Hizmet aboneliğinin geçerliliğinin sona ermesi durumunda, askıya alınma durumundan bağımsız olarak, Süresi, Hizmetlerin aboneliğinin geçerliliği, vade tarihinde sona ermiş sayılır ve kullanıcı, abonelik süresinin uzatılmasını talep etme hakkına sahip olmayacaktır.
Hizmetlerin abonelik süresinin sona ermesinden sonra kullanılmayan hizmetlerin veya abonelik ücretlerinin geçersiz sayılacağını ve kullanıcının bu tür kullanılmayan hizmetleri / ücretleri taşıma hakkına sahip olmayacağını kabul eder.
Kullanıcı, belirli bir süre için belirli bir Hizmetin hizmetlerinden yararlanabilmesi için kullanıcı tarafından ödenmesi gereken abonelik ücretlerinin kabul edildiğini ve kullanıcının bu hizmetlerden yararlanabilmesi ya da olmamasını kabul eder. SpyCep, kısmen veya tamamen, belirtilen abone hizmetleri kapsamındaki servislerden yararlanamamakta, kullanıcının herhangi bir noktasında herhangi bir hatadan dolayı hiçbir sorumluluk veya yükümlülük üstlenmemektedir.
Kullanıcı, SpyCepS tarafından ödenen hizmetlere abone olmak için geçerli olan herhangi bir resmi vergi, kur, ücret, banka havalesi masraflarını ödemekle yükümlü olacaktır.
SpyCep, herhangi bir abone olunan Hizmet kapsamında sunulan hizmetleri herhangi bir zamanda durdurma / feshetme hakkını saklı tutar ve kullanıcı, söz konusu Hizmetler kapsamında mevcut olan herhangi bir hizmetten yararlanmaya veya bu hizmetlerden yararlanmaya devam etme hakkına sahip olmayacaktır. Durdurulan / sonlandırılan Servislerde mevcut olan herhangi bir denge hizmetleri / abonelik ücreti, söz konusu Hizmetlerin şartlarına ve koşullarına bağlı olarak, kullanıcı seçimine göre, mevcut Hizmetler’in herhangi birine karşı SpyCep tarafından ayarlanacaktır.

 

15. Genel Hüküm ve Kullanım Koşulları

 

Kullanıcı, herhangi bir Üçüncü Tarafın KULLANICI HESABINI değerlendirmesine veya kullanmasına izin vermez.
Kullanıcı, herhangi bir üçüncü tarafa haklarını veya yükümlülüklerini yeniden satmaz veya devredemez.
Kullanıcı, 2000 yılında Bilgi Teknolojileri Yasası’na ve 2008’de tadil edilmiş olan özel yasaya ve bu çerçevede yer alan tüm düzenlemelere uymakla yükümlüdür.
Kullanıcı, herhangi bir sınırlama olmaksızın suçlu amaçları da dahil olmak üzere Hizmeti herhangi bir hukuka aykırı amaç için kullanmayacaktır.
Kullanıcı, herhangi bir şahsın fikri mülkiyet haklarını ihlal etmeyecek ve / veya herhangi bir bilgisayar sisteminde ya da başka bir amaç doğrultusunda bilginin saklanmasına izin vermeyecektir.
Kullanıcı, Web Sitesinin güvenliğini ve / veya web sitesine olan herhangi bir bağı ihlal etmeyecek veya ihlal etmeye çalışmamalı veya diğer Kullanıcılar veya şahıslar tarafından özel olarak kabul edilen herhangi bir bilgiyi, bunlarla sınırlı olmamak üzere, veri ve bilgilere erişim dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, Kullanıcıların erişim yetkisi olmayan bir sunucu veya hesaba giriş veya oturum açma, bir sistemin veya ağın güvenlik açığını araştırmak, taramak veya test etmek veya güvenlik veya kimlik doğrulamasını ihlal etmeye çalışmak.

 

16. Hizmetlerin Sonlandırılması

 

SpyCep, aşağıdaki durumlarda kullanıcı hesabını herhangi bir sebep olmaksızın derhal kullanıcıya bildirebilir ve herhangi bir hizmete erişimi askıya alabilir: Abonelik döneminin olgunluğu
Bu web sitesinin kullanım koşullarının herhangi bir kısmının ihlal edilmesi durumunda
SpyCep’ın kullanıcılara hizmetlerini sonlandırmak için yasal makam veya mahkemeden herhangi bir emir alması durumunda
Kullanıcı hizmetlerini sonlandırmak için kamu yararında bu kadar arzulanan haller.

 

17. Hizmetin Sonlandırılması

 

SpyCep, Hizmetin veya herhangi bir parçasının, Kullanıcıya bildirimde bulunarak veya bildirimde bulunmadan iş hukuku ve / veya herhangi bir kısmını ekleme ve / veya değiştirme ve / veya silme ve / veya sona erdirme ve / veya veya düzenleyici veya yasal değişiklikler.
SpyCep’ın Hizmeti tek taraflı olarak değiştirme veya hizmete son verme hakkını kullanması durumunda SpyCep’ın Kullanıcı, TERGET veya herhangi bir üçüncü taraf adına herhangi bir yükümlülüğü olmayacaktır.

 

18. Değişiklik

 

SpyCep, işbu Kullanım Koşullarının herhangi bir bölümünü herhangi bir zamanda, herhangi bir bildirimde bulunmadan, SpyCep WEB SİTESİ’nin yayınlanması üzerine derhal yürürlüğe girecek şekilde değiştirebilir, ekleyebilir veya silebilir. Bu Kullanım Koşulları’nı HİZMETLER’in her kullanımından önce gözden geçirme ve bu Site’yi kullanmaya devam ederek kullanıcı, bu tür değişiklikleri gözden geçirme sorumluluğundadır ve kullanıcı bu tür değişiklikleri kabul eder.

 

19. BİLDİRİM

 

SpyCep’a yapılan tüm bildirimler ve iletişim İngilizce dilinde yapılacak ve SpyCep WEB SİTESİ’nde belirtilen sözleşme adresindeki SpyCep’a bildirilmelidir. Kullanıcı, SpyCep’ın iletişimi işlemesini sağlamak için eksiksiz ve doğru Hukuk, Posta Adresi ve İletişim Bilgilerinden bahsetmelidir. Yukarıda belirtilen şekilde olmayan herhangi bir iletişim dikkate alınmayacaktır ve SPAM olarak değerlendirilecektir.

 

20. Kümülatif Sağ

 

Bu Anlaşma uyarınca mevcut olan ve bu web sitesinin kullanıcı tarafından herhangi bir kullanım şartının ihlal edilmesi durumunda, hesabın feshedilmesi, hizmetin askıya alınması, teşviklerin kaybedilmesi, abonelik ücretlerinin kaybedilmesi vb. yasaya göre SpyCep için mevcut hakkın herhangi birine.

 

21. WAIVER

 

SpyCep’ın Kullanım koşullarından herhangi birinin Kullanıcı tarafından katı bir performans göstermesi üzerine herhangi bir veya daha fazla durumda ısrar edilmemesi, herhangi bir şartın yerine getirilmesinde veya yerine getirilmesinde herhangi bir devam eden veya müteakip başarısızlığın feragati olarak yorumlanmamalıdır.

 

22. Yönetim Hukuku

 

Bu Anlaşmanın geçerliliği, inşaatı ve performansı, [Hindistan] Kanunları ile yönetilecektir.
Bu Anlaşma kapsamında veya bu Anlaşma ile bağlantılı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir ihtilaf, bu Anlaşmanın taraflarının münhasıran ve kesin olarak sunacağı, HİNDİSTAN BİRLİĞİ’NİN HİJARAT DURUMU olan BHAVNAGAR Yargısındaki mahkemelerin münhasır yargı yetkisine tabi olacaktır.

23. Tüm Anlaşma

 

Bu Anlaşma, Kullanıcı, Hedef ve SpyCep arasında SpyCep HİZMETLERİN kullanımıyla ilgili olarak daha önce yapılan herhangi bir anlaşma, belge ve ya iletişimin yerine geçen tam ve münhasır sözleşmeyi teşkil edecektir.

 

24. BAĞLAMA

 

Burada yer alan şartlar ve koşulları kabul etmiyorsanız, SpyCep’ı bir kerede kullanmayacaksınız, ancak SpyCep SERVICE’ın kullanımınız veya devam eden kullanımınız, sizin onayınız, kabulünüzün ve gerekli tüm yasal sonuçların kesin kanıtıdır. bu Kullanım Koşullarına bağlanma. SpyCep HİZMETLERİMİZ için kullanımınız, zaman zaman burada yapılan herhangi bir değişiklik dahil olmak üzere, işbu Kullanım Koşulları’ndaki anlaşmanıza karşı, burada açıkça beyan ettiğiniz yeterliliği dikkate alacaklardır.

SpyCep veya HEDEF veya ÜÇÜNCÜ TARAFLARDAN WHO’lar tarafından izlemeye razı olan tüm HEDEF VE ÜÇÜNCÜ PARTİ, bu tür bir onay vermemiştir, ancak SpyCep’ın kullanımları hakkında bilgi topladıktan sonra, bu tür yanlış kullanımları (24) içinde bildirememiştir. SpyCep’a bu tür bir bilgi, SpyCep ve SHALL’ın kullanımına izin vermiş sayılır. BU SÖZLEŞMENİN ŞARTLARINA bağlı kalınacaktır.