Öğrenme Merkezi

SpyCep Cep telefonu takip sistemini kullanabilmek için bilgisayar ve kablosuz bağlantı gerekmez, cep telefonunuzdan ve mobil verinizdende istediğiniz her yerden takip yapabilirsiniz.

SPYCEP NEDİR ?

SpyCep bir cep telefonuna yüklenen ve gizli çalışan yazılımdır. Kurulumdan sonra, SpyCep telefonda gerçekleşen olayları gizlice kaydeder ve bu bilgileri bir sunucuya gönderir, sunucudaki o telefona ait verileri kullanıcı adı ve şifrenizle bağlanabileceğiniz bir sayfadan izler, dinler ve takip edersiniz. Internet’e bağlı bir bilgisayardan, tabletten veya cep telefonunuzdan bu bilgileri 24/7 olarak görüntüleyebilirsiniz.

NELERE ERİŞİLEBİLİR ?

SpyCep hedef kişinin cep telefonuna yüklendikten sonra hedef kişinin telefonu ile yaptığı birçok işlemi kayıt altına alır bunlar, gelen ve giden aramalar, gelen ve giden mesajlar, çekilen fotoğraflar, çekilen videolar, girilen web siteleri, nokta olarak yer tespiti, ön kamera, arka kamera resim çekme, ön ve arka kamera video çekme, hedef telefondan SMS gönderme toplamda 150’nin üzerinde özelliğini kullanabilirsiniz.

GİZLİLİK

SpyCep ile elde edilen veriler, şifresini sadece sizin bildiğiniz, bir sunucu sayfasına gönderilir, SpyCep uygulamasını kodlayan coder’lar dahil hiçkimsenin şifrenize erişim yetkisi yoktur, hedef telefondan elde edeceğiniz verileri hangi amaçla kullanacağınız bizi ilgilendirmeyeceği için, hiçbir verinize erişimimiz yoktur, böyle bir riske hiçbir zaman girmeyiz, çünkü elde edeceğiniz veriler ile suç işleme ihtimaliniz vardır biz suça ortak olmayız, uygulama ile ilgili tüm sorumluluk takip eden kişiyi bağlar.

SPYCEP'İN ÖNEMLİ ÖZELLİKLERİ

Herşeyi bilin

Gizli bir şekilde tüm iletişimlerini, konumlarını, girdiği web sitelerini telefon rehberi ile birlikte fotoğraflarını ve videolarını kendi telefonunda görebileceğin özelliklere sahiptir.

Sosyal medya takibi

Çocuklarınızı sosyal medyadan takip yapabileceğiniz, yanlış kişilerle yanlış konuları paylaşmasının veya kötü arkadaşlıklardan önüne geçebileceğiniz özelliklere sahiptir.

Personel Takibi

Çalışanlarınız şirketiniz hakkındaki gizli kalması gereken ticari sırlarınızı en önemlisi çalışanlarınızın rakip şirket ile iletişimlerini takip edebileceğiniz özelliklere sahiptir.

Kolay Kurulum

Hedef kişinin cep telefonuna çok kolay bir şekilde yükleme ve kurulum yapabilirsiniz, kurulum ile iligli tüm bilgileri web sitemizin ilgili sayfalarında bulabilirsiniz.

Email Takibi

Onun telefonuna yükleyeceğiniz sizin için çalışacak bir casus yazılım ile o kişinin telefonuna gelen mailleri görüntüleyebilirsiniz, bu özellik her zaman bir adım önde olmanızı sağlar.

Ortam Dinleme

En yeni ve en önemli özelliklerden birisi, ortam dinleme özelliğidir, hedef kişinin telefonunun bulunduğu her ortamı dünyanın her yerinden istediğiniz zaman dinleyebilirsiniz.

HANGİ TELEFONLARA UYUMLU ?

SpyCep Takip Uygulaması Android, IOS, Symbian, Win, Blackberry telefonlara uyumludur, diğer marka ve modeller için iletişime geçebilirsiniz, ayrıca uyumluluk sayfamızı inceleyebilirsiniz.