Eğer hedef telefon iPhone, Android, Symbian veya BlackBerry ise ve anında telefonun bulunduğu ortamı gizlice ve gerçek zamanlı olarak dinlemek istiyorsanız o zaman SpyCep Ortam Dinleme özelliğine ihtiyacınız var. Sadece SpyCep online hesabınıza girin ve dinlemelerde kullanacağınız kendi telefonunuzu tanımlayarak hemen dinlemeye başlayabilirsiniz. Böylece telefon görüşmesi olmasa bile telefonun etrafında olan konuşmaları dinleyebilirsiniz.

  • Anında ve gerçek zamanlı gizlice dinlemek için kendi telefonunuzu kullanın
  • Telefon kullanımda değilken bile çalışır ve tespit edilmezsiniz
  • Telefon ekranında herhangi bir belirti olmayacaktır.

 

Neden Ortam Dinleme Özelliğine İhtiyacınız Olacak

 

Haberleri olmadan bulundukları ortamı dinleyin. Sadece görüşmeleri değil telefonun bulunduğu ortamı da dinleyerek sohbetlerinde neler konuştuklarını öğrenin. Önceden tanımladığınız telefondan hedef kişiyi arayın, telefon aramıza otomatik cevap verecek ve ekranda herhangi bir belirti olmadan mikrofon açılacak. İşte bu kadar basit. Daha sonra tüm ederken onlar hiçbir şey her zaman algılama güvenli yapıyor oluyor sanki kendi telefon tam olarak gerçekleştirmek ve fonksiyon gibi bir şey oluyor bilemezsiniz etraflarında neler olduğunu tam olarak ne duymak mümkün olacak.

 

Bazen Herşeyi Öğrenmek İsteriz

 

Aşağıdaki soruları hiç kendinize sordunuz mu?

  • Benim hakkımda gerçekten ne düşünüyorlar?
  • Arkadamdan ne konuşuyorlar?
  • Bensiz toplanırken ne konuşuyorlar?
  • Mesela öğlenden sonra ne oldu?
  • Diğer kız arkadaşlarıyla ne konuşuyorlar?

 

Tüm bu sorular günlük hayatımızda sıkça kendi kendimize sorduğumuz sorulardır. Ve normal şartlarda bunun cevaplarını bilmemiz mümkün değildir. SpyCep bu durumu tersine çevirir. Tüm bu soruların cevaplarını kendi kulaklarınızla dinleyerek öğrenebilirsiniz.

 

Nasıl Çalışır?

 

Önce SpyCep hedef telefona yüklenir. Daha sonra kendi kullanacağınız telefon numarası sisteme tanımlanır. Bundan sonra bu telefon numarası ile hedef telefon arandığında, hedef telefon aramanıza otomatik ve gizlice cevap verir. Mikrofonu hassaslaştırır ve telefonun bulunduğu ortamdaki tüm konuşmaları size aktarır. Dilediğiniz zaman bu özelliği online kontrol panelinden açıp kapatabilirsiniz.

 

Tanımlı telefon normal kullandığınız telefon numarası ise bu özelliği kontrol panelinden kaparak normal bir aramada yapabilirsiniz. Ancak sürekli bu özelliği açıp kapatmak istemiyorsanız, bunun için ayrı bir telefon numarası kullanabilirsiniz. Kendi kullanacağınız telefonun marka ve modeli önemli değildir. Arama yapabilen bir telefon olması yeterlidir.