Çağrı Kaydetme Cep Telefonu Takip uygulaması istenen telefonda gerçekleşen tüm çağrılarını uzaktan kaydederek bunları izleme avantajını sunuyor, kaydedilen çağrıları çift taraflı olarak dinleme fırsatını bu programla yakalayabilirsin, yani sadece izlediğin kişilerin konuşmalarını değil aynı zamanda hattın diğer ucundaki kişinin de söylediklerini dinleyebilirsin, Cep Telefonu Takip Çağrı Kaydetme özelliği hem Android tabanlı cihazlarda sorunsuz şekilde çalışır.

Cep Telefonu Takip çağrı kaydını izleme özelliğiyle:

  • Hedef telefona gelen ve giden tüm çağrıları kaydedebilirsin.
  • Özellikle izlenmesi gereken numaralardan gelen ve giden çağrıları kaydedebilirsin.
  • Kaydedilen tüm çağrılar online Cep Telefonu Takip kontrol panelinde depolanır ve interneti kullanarak bunlara dilediğin yerden ulaşabilirsin.
  • Kayıtları Cep Telefonu Takip çağrı izleme hesabından dilediğin zaman ve yerde dinleyebilir, kişisel bilgisayarına veya cep telefonuna indirebilirsin.

BU ÖZELLİĞE NEDEN İHTİYACIN OLABİLİR?

İzlemek istediğin kişilerin telefonda kimlerle sohbet ettiğini bilmek istiyor musun? Çalışanlarının sana zarar verecek davranışları telefon üzerinden gerçekleştirebileceğinden korkuyor musun? Çocukların yoğun şekilde telefonlarıyla meşgul oluyor mu? O zaman istenmeyen her hangi bir durumdan sakınmak için çağrılarını duyarak izleme fırsatının olması oldukça işine yarayacaktır. Cep Telefonu Takip bu noktada sana yardımcı olur. Sadece Cep Telefonu Takip uygulamasını kullanarak hedef telefonda gerçekleşen tüm çağrıları kaydedebilirsin. Kulağa nasıl geliyor?

Çağrı Kaydetme

Fikirlerinizi Paylaşın / Soru Sorun.