Cep telefonu takip çocukların mesaj (SMS) gönderirken ve alırken bunlara harcadıkları vakitlerden gittikçe endişe duyuyorsan veya çalışanlarının SMS’lerle rakip şirketlere gizli bilgileri sızdırabileceğinden korkuyorsan metin mesajlarını izleyerek bu endişelerinin gerçek olduğunu kanıtlayabilir veya yersiz olduklarını görüp rahatlayabilirsin. Gizlenen gerçekleri ortaya çıkaracak sms takip uygulamasını hizmetine sunuyoruz.

SMS İZLEME TAM OLARAK NEDİR?

Takip yazılımımız, çocuklarının/çalışanlarının telefonlarındaki SMS içerik ve kayıtlarını izleme konusunda güvenilir bir yardımcı görevini görür. Artık çocuklarının akıllı telefonlarındaki SMS’leri gizlice kurcalamak zorunda değilsin. Cep Telefonu SMS Takip uygulaması, sms takibiyle sana tüm SMS mesajlarını (hem gelen hem giden) izleyerek dilediğin yer ve cihazdan okuma fırsatını sunuyor. Takip uygulamamızı kullanmaya başladıktan sonra çalışanların senden her hangi bir şeyi gizleyemeyecek duruma gelecekler.

Neye ihtiyacın olduğunu bize söyle, özel hayat ve iş hayatıyla ilgili güvenlik konusunda sana yardımcı olalım. Cep Telefonu SMS Takip uygulaması aşağıdaki izleme faaliyetlerini gerçekleştirmede yardımcı olur:

  • Hedef cihazdaki tüm gelen ve gönderilen metin mesajlarını sms takibi fonksiyonumuzla kişisel hesabına alabilirsin
  • SMS mesajlarının alındığı veya gönderildiği kişilerin kaydını tutup, bunlarla ilgili kişi bilgilerine erişebilirsin. Örn: isim, kullanıcı adı vs.
  • Gerekli gördüğün zamanlarda SMS sayısı ve içerikleriyle ilgili en makul şekilde bir araya getirilmiş bilgileri kişisel hesabında bulunan izleme panelinden inceleyebilirsin.
  • Elde edilen verileri internet bağlantısı olmasa bile bilgisayarından görüntüleyebilirsin – bunun için indirme seçeneğiyle sms takibinden alınan bilgileri tablo halinde edinebilirsin.
  • Herhangi bir telefona hedef telefondan gönderilmiş gibi SMS gönderebilirsin.
Cep Telefonu SMS Takip
Etiketlendi:         

Fikirlerinizi Paylaşın / Soru Sorun.