VİBER CASUS PROGRAMI İLE VİBER MESAJLARI OKU

Viber bir yandan iletişimi ve eğlenceli zamanlar geçirilmesini sağlarken diğer yandan çalışanların başarılı bir şekilde işle ilgili bilgileri paylaşmalarını sağlıyor.

Başka bir taraftan ise Viber her iki grup tarafından kötüye kullanılabilir ve bu nedenle platformda olup bitenlerin yakından takip edilmesi ihtiyacı doğmaktadır.

İyi haberse, profesyonel yardım sunan cep telefonu takip ve izleme fonksiyonumuz ile etkin ve gizli bir takip gerçekleştirebilir olmandır.

VIBER TAKİBİNDE ŞUNLARI YAPIYORUZ

Takip uygulamamız, çağrılar ve sohbet mesajları dahil olmak üzere tüm Viber hareketlerini izleme amacını gerçekleştirmede kılavuzun haline gelir. Bilmemiz gereken tek şey hangi konuda endişe duyduğun, sonrasında kendi kontrol paneli üzerinden gerçekleştireceğin takiplerinin gizli şekilde yapılacağını garanti eden takip uygulamamızı kullanımına sunarız.

Çocukların/çalışanların tarafından kullanılan telefonlardaki Viber sohbetlerini izleyebilirsin. Takip uygulamasıyla şunları yapman mümkün:

  • Hedeflenen Viber hareketlerinin tüm detaylarını değerlendirebilirsin,üstelik bir adım daha ileri giderek iletişimin gerçekleştiği tam zamanı ve gün bilgilerini de alırsın.
  • Viber’da depolanan tüm gerekli verileri izleyebilirsin.
  • Tarihler ve zaman dahil tüm verilere bakabilirsin.
  • Viber aracılığıyla alınan/gönderilen belgelere yakından bakabilirsin.
  • İnternet bağlantısı varken elde edilen verilere gerekli tüm bilgilere sadece tıklayarak indirdikten sonra bilgisayarında olacak bir tablo aracılığıyla erişebilir ve bunları kontrol edebilirsin.
Viber Mesajları Takip
Etiketlendi:         

Fikirlerinizi Paylaşın / Soru Sorun.