WHATSAPP CASUS YAZILIM

WhatsApp temelde sosyalleşme ve önemli mesajları alıp gönderme işlevine sahip, mevcut durumda en çok kullanılan uygulamalardan biri.

Buradan bakıldığında, olabilir. ya da çalışanlarının uygulamayı bu amaçla kullanmadıklarını fark etmen şaşkınlık verici olabilir.

Çocuklar istenmeyen muhataplardan yanlış fikirler ediniyor, çalışanlar ise şirketini tehlikeye atacak önemli ve gizli iş bilgilerini paylaşıyor olabilir.

Tek yapman gereken en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve uygun fiyatlı cep telefonu takip uygulamasını kullanıp tüm bu olası durumları kontrol altına almak olacaktır.

WHATSAPP TAKİBİ NELERİ KAPSAR?

Whatsapp takip uygulamamız, çocuklarının ya da çalışanlarının WhatsApp sohbetlerini izlemede çok büyük bir yardımcıdır.

Tam olarak neye ihtiyacın olduğunu tanımlayalım ardından aileni ve işini koruma niyetini gerçekleştirebilecek, son derece teknolojik ancak kullanımı bir o kadar kolay izleme uygulamamızı hiç bekletmeden tavsiye edelim.

Cep telefonu takip yazılımı ile yapabileceklerin şöyle:

  • WhatsApp’ta gerçekleşen tüm sohbetlerde kontrol gücün olur ve bir olayla ilgili gün ve zaman dahil her türlü veriye ulaşabilirsin.
  • Hedeflenen WhatsApp hesabındaki tüm kişi değişikliklerini izleyip takip edebilirsin.
  • WhatsApp’ta günü ve zamanı belirtilen geçmiş kayıtlara ulaşabilirsin.
  • WhatsApp üzerinden alınıp gönderilen tüm dosyalara bakabilirsin.
  • Whatsapp takibiyle gerek duyduğun tüm bilgilere sadece whatsapp butonuna tıklayarak bilgisayarından, telefonundan veya tabletinden bakabilirsin, bilgiler tablo şeklinde hizmetine sunulur.
WhatsApp Casus Yazılım

Fikirlerinizi Paylaşın / Soru Sorun.