Eğer hedef cihaz bir iPhone, BlackBerry, Symbian veya Android ise ve hızlı bir şekilde hedef telefondaki SpyCep yazılımını devre dışı bırakmak istiyorsanız, web hesabınız üzerinden bunu yapabilirsiniz.

 

Sadece basit birkaç tıklama ile güvenilir bir şekilde SpyCep yazılımını hedef devre dışı bırakabilirsiniz, yazılım siz uzaktan kaldırıncaya kadar, ya da uzaktan tekrar aktif hale getirinceye kadar cihazda kalır. SpyCep gizliliği ciddiye alır ve cihazda yer alan yazılımın tamamen gizli olmasını sağlar, ve bu yuzden uzaktan devre dışı bırakma özelliğini yaptık.

 

  • Online hesap içinde sadece birkaç tıklama ile SpyCep devre dışı bırakmak
  • SpyCep hedef telefondaki yazılımı tamamen devre dışı bırakır ve online hesaba veri yüklemeyi durdurur
  • Hedef cihazı etkilemez ve yazılım her zaman görünmez kalır

 

Bu Özelliğe Neden İhtiyacınız Var

 

Hedef kullanıcının telefonunu değiştirme gibi bir planı olabilir. Güvende olmak için basitçe yazılımı devre dışı bırakıp kaldırın ve yeni telefona fiziksel olarak ulaşır ulaşmaz yazılımı yeni telefona yükleyin. Çünkü her zaman eski telefona ulaşma ihtimaliniz olmayabilir, bunu yapmak için SpyCep size uzaktan devre dışı bırakma olanağı sunuyor, böylece hem kısa zamanda kolay bir şekilde devre dışı bırakabilirsiniz, hem de yeni telefona aynı yazılımı tekrar kurma olanağınız olur.

 

Uzaktan Kaldırma

 

Eğer hedef cihaz bir iPhone, BlackBerry, Symbian veya Android ise ve hızlı bir şekilde hedef telefondaki FlexiSPY’ı tamamen kaldırmak istiyorsanız, bunun için web hesabınızı kullanabilirsiniz. Birkaç tıklama ile FlexiSPY’ı hedef telefondan kaldırabilirsiniz, ve kullanıcı hiçbir şekilde bunun farkına varmaz. FlexiSPY uzaktan kaldırmayı hedef cihazı kullanan kullanıcı kesinlikle farketmez.

 

  • Web hesabınız üzerinden sadece birkaç tıklama ile FlexiSPY’ı hedef telefondan kaldırın
  • FlexiSPY’ı telefondan tamamen kaldırır
  • Hiç bir şeyi etkilemez ve farkedilmez

 

Bu Özelliğe Neden İhtiyacınız Var?

 

Kullanıcı belki de enson model yeni bir telefon almıştır. Siz de yeni telefonu FlexiSPY takip programını yüklemek istersiniz, ancak eski telefona ulaşamadığınızdan kaldırma şansına sahip olamıyabilirsiniz. FlexiSPY uzaktan kaldırma özelliği telefonda yer alan FlexiSPY ile ilgili her şeyi uzaktan kaldırmanızı sağlar. Siz de FlexiSPY ile güvenli ve gizli bir şekilde, kullanıcının anlamayacağı şekilde casusluğa devam edersiniz.